Pracownik magazynu - od zaraz!

2024-03-06 ID OFERTY: 939571

Firma HR Work Force (KRAZ 6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. Nasza firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie Pracy Tymczasowej i szeroko pojętego Outsourcingu Personalnego.

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy przy pracach magazynowych dla naszego Klienta w Sulechowie - praca od zaraz!

Oferujemy:

-Wynagrodzenie w postaci 5043 zł brutto

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

- Pracę od poniedziałku do piątku w systemie II zmianowym (6-14/14-22) ; wolne weekendy i Święta

- Zniżki na posiłki pracownicze

- Niezbędne szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku

- Możliwość pracy w nadgodzinach (dla chętnych)

Zakres obowiązków:

- Metkowanie odzieży, tekstyliów domowych, art. przemysłowych

- Sortowanie i przygotowanie towarów do wysyłki

Wymagania:

- Dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia

- Chęć i motywacja do pracy

- Doświadczenie w pracy na produkcji lub magazynie będzie dodatkowym atutem

- Gotowość do pracy zmianowej

- Mile widziane prawo jazdy kat.b

Zainteresowane osoby proszę o CV poprzez olx z klauzulą:

HR Work Force (APT 6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się Agencją na rynku pośrednictwa pracy. Administratorem danych jest HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan możliwość wglądu do swoich danych oraz prawo do ich aktualizowania lub usunięcia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z pózn. zm.) Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji lub w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji do momentu zakończenia przez HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1 współpracy z klientami poszukującymi pracowników tymczasowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu i adresu e-mail w celach obecnej i przyszłych rekrutacji."