Pracownik magazynu- Okręcie/Służewiec

2024-08-01 ID OFERTY: 973631

Opis firmy: SFS International Sp. z o.o. to agencja z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży, oferująca pracę w różnych sektorach na terenie Unii Europejskiej. Nasza oferta jest skierowana zarówno do studentów i uczniów bez doświadczenia, jak i do specjalistów. Posiadamy również oferty pracy za granicą z zakwaterowaniem bez opłat i bez konieczności znajomości języka angielskiego.

Obowiązki
-Sortowanie paczek
-Załadunek i rozładunek paczek do kontenerów
-Rozładunek samochodów
-Skanowanie przesyłek

Wymagania
-Umiejętność szybkiego uczenia się
-Dokładność
-Systematyczność
-Zaangażowanie
-Sumienność

Oferujemy
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
-Niepełny wymiar etatu
-Pracę zmianową w godzinach: 2:00-8:00 6:00-11:00 lub 17:00-22:00 Wybierz zmianę na której będziesz pracować
-Możliwość na zdobycie doświadczenia zawodowego
-Pracę w międzynarodowej, stabilnej finansowo firmie