Pracownik magazynu | Operator Wózka Widłowego |stała praca | minimum 6050 mc | pn.-pt. OD ZARAZ

2024-10-22 ID OFERTY: 986735

NOWA OFERTA PRACY

Pracownik magazynu / Operator wózka widłowego OD ZARAZ

stała praca w Strykowie - z bezpłatnym transportem z Łodzi

Trasa 1: Retkinia/Traktowowa/Włókniarzy/Julianowska-Zgierska/Castorama/Okólna/Skotnik/Stryków
Trasa 2:
Strażacka/Paderewskiego/Rydza-2 przystanki/Kopcińskiego-3 przystanki/Al.Pałki/Stryków

stabilne zatrudnienie - bezpośrednio przez firmę

praca w systemie 8 h od poniedziałku do piątku, WOLNE weekendy

wynagrodzenie 5500-5800 brutto +10 % premii i inne benefity

Nie musisz mieć super doświadczenia : 20% wózkami do 80% czynności magazynowych        Dodatkowo Klient może zrobić Ci uprawnienia UDT i pokryć koszty

Nie czekaj aplikuj!

lub wyślij sms o treści : MAGAZYN na numer podany w ogłoszeniu.

oferujemy

  • umowę o pracę - zatrudnienie kodeksowe, bzpośrednio

  • stałą, stabilną pracę

  • widełki wynagrodzenia 5500-5800 brutto podstawy

  • premia miesięczna do 10 %

  • premia roczna do 7,5%

  • benefity: opieka medyczna , ubezpieczenie grupowe, bezpłatny transport z Łodzi

zadania

  • sprawne przyjmowanie dostaw

  • załadunek / rozładunek pojazdów zgodnie z harmonogramem

  • dbałość o porządek na magazynie

  • inne prace magazynowe

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy magazynowej

  • motywacji do pracy

  • uprawnień UDT (IWJO, IIWJO) lub otwartość na wyrobienie na koszt pracodawcy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia