Operator Wózka Widłowego

2024-02-28 ID OFERTY: 938202

Jesteśmy biurem pracy z siedzibą w Katowicach. Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego niskiego składu w chłodni. Praca w firmie zajmującej się transportem produktów spożywczych. Miejsce pracy Gliwice.

Oferujemy:

  • umowa o pracę tymczasową

  • wynagrodzenie: stawka miesięczna w wysokości 5000 brutto

  • premia uznaniowa

  • praca w systemie 3 zmianowym, po 8 godzin, z możliwością nadgodzin

  • możliwość zakwaterowania

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych

  • gotowość do pracy zmianowej w chłodni

  • gotowość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i wstawianie towaru

  • przygotowywanie zleceń

  • kontrola stanu magazynowego