Pracownik ogólnobudowlany - sporadyczne delegacje

2024-08-27 ID OFERTY: 978303

Jedyna w Polsce firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i montażu balkonów zespolonych, wykorzystujących innowacyjną, szwajcarską technologię, opartą na płytach kompozytowych oraz nowoczesnym montażu zatrudni pracowników na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Kraków oraz woj. Śląskie.

Szukamy osób z okolic Jordanowa, Myślenic, Nowego Targu.

Stawki: dogadamy się. Ustalana jest po rozmowie z kierownikiem, zależna od posiadanego doświadczenia i ewentualnych uprawnień.

Zadania:

  • Montaż kotew chemicznych przy montowaniu balkonów na budynkach,

  • Drobne prace wykończeniowe i termoizolacyjne po zamontowaniu balkonu (tynki + klej).

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na budowie,

  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokościach (praca na rusztowaniach),

  • Otwartość do delegacji (sporadyczne wyjazdy na tereny Warszawy),

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi,

  • Zdolności manualne.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Praca od poniedziałku do piątku, jedna zmiana od 8:00 do 17:00/18:00 – weekendy wolne,

  • W delegacji – nocleg, dojazdy, diety – po stronie pracodawcy,

  • Premie uznaniowe, świąteczne,

  • Odzież, narzędzia,

  • Przyjazna atmosfera.

KRAZ 13 471

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.