Pracownik ogólnobudowlany - bez delegacji - jedna zmiana

2024-02-28 ID OFERTY: 938261

Firma zajmująca się projektowaniem, budową i modernizacją sygnalizacji świetlnych zatrudni pracowników na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Prace ziemne, instalacyjne przy budowie sygnalizacji świetlnej, oświetlenia ulicznego,

  • Pakowanie i zdawanie materiałów budowlanych,

  • Prace porządkowe na budowie i na placu wewnętrznym firmy.

Wymagania:

  • Siła fizyczna i umiejętność pracy w grupie.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – bezpośrednio w firmie,

  • Pracę od poniedziałku do piątku – jedna zmiana (6-14), w sezonie zdarzają się nadgodziny lub prace nocne,

  • Dodatkowe możliwe ubezpieczenie na zdrowie,

  • Miłą atmosferę pracy,

  • Odzież ochronną,

  • Premie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 537 504 404 lub sms o treści „Budowa Warszawa” – oddzwonię!

KRAZ 13 471

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.