Pracownik produkcji / 5600zł / od zaraz

2024-06-28 ID OFERTY: 965757

Praca na produkcji przy obsłudze maszyn – od zaraz!

Zarabiaj nawet 5600 zł i więcej!

Stabilne warunki, dobre wynagrodzenie i atmosfera do pozazdroszczenia.

Lokalizacja: Oleśnica - tylko 3 min od dworca PKP

oferujemy

  • realne wynagrodzenie 5600 zł brutto i więcej

  • umowę o pracę

  • stabilne warunki zatrudnienia i super atmosferę w pracy!

  • możliwość długofalowej współpracy

  • pracę od zaraz

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych

  • przygotowanie surowców

oczekujemy

  • super, jeśli masz podobne doświadczenie, ale nie jest to konieczne

  • gotowości do pracy w systemie 12h (2 dni pracy x 2 dni wolne)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47