Pracownik produkcji / 5900zł / nowe stanowiska / bez doświadczenia / aplikuj

2024-07-10 ID OFERTY: 968572

Praca na produkcji dla Pań i Panów - nawet bez doświadczenia.

Wynagrodzenie do 5900 zł brutto.

Sprawdź naszą ofertę i zgłoś się, zanim inni zajmą Twoje miejsce

Lokalizacja: Komorniki - tylko 5 min drogi od Środy Śląskiej

Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 5700 zł do 5900 zł brutto miesięcznie i więcej

  • podwyżka po okresie próbnym

  • pracę od poniedziałku do piątku - wolne weekendy

  • możliwość dodatowego zarobku w nadgodzinach

  • umowa o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod firmę

  • nastawienie na długofalową współpracę

  • pełne przeszkolenie

  • pakiet korzyści: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i rodziny, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, zniżki na zakupy online, do kina i restauracji

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn: wkładasz materiał do maszyny, wyjmujesz produkt z formy, wykonujesz obróbkę i gotowe

  • wizualna kontrola jakości

Wymagania:

  • dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany (6-14,14-22, 22-6)

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji