Pracownik produkcji

2023-11-20 ID OFERTY: 912485

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Żory

Twoje zadania:

  • realizacja planu produkcyjnego na powierzonym odcinku

  • obsługa maszyn i urządzeń

  • wykonywanie produktów zakładanej jakości zgodnie z planem produkcyjnym

  • dbanie o utrzymanie czystości na miejscu pracy

Nasze wymagania:

  • umiejętności manualne pracy narzędziami

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym

  • chęć nawiązania długotrwałej współpracy

  • dokładność oraz sumienność

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

  • możliwość przejścia bezpośrednio do struktur Klienta

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym (5:30-13:30; 14-22)

  • atrakcyjny system premiowy

  • wsparcie przełożonych w rozwoju umiejętności i kwalifikacji zawodowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) („RODO”) przekazujemy poniżej informację dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asistwork sp. z o. o., („ADO”), adres: ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław.

  2. Może Pani/Pan kontaktować się z wyznaczonym przez ADO inspektorem ochrony danych pod adresem email: awg@asistnet.pl.

  3. Podane przez Panią/Pana dane osobowe przez nas przetwarzane w celu przeprowadzania procesu rekrutacyjnego dotyczącego stanowiska na które Pan/Pani aplikuje (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b RODO). Pani/Pana dane mogą być także przetwarzane w związku z innymi rekrutacjami prowadzonymi przez ADO, pod warunkiem, że wyrazi Pani/Pan na to zgodę.

  4. Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Ustawy z 26 czerwca
    1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2020 poz. 1320) jest niezbędne, aby uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym. Podanie danych w szerszym, nieokreślonym przepisami prawa, zakresie jest dobrowolne.

  5. Pozostałe podane przez Panią/Pana dane przetwarzane będą na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody. Podanie danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa zostanie potraktowane przez ADO jako zgoda na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a RODO oraz art. 9 ust.2 lit. a RODO (w przypadku danych osobowych szczególnych kategorii).

  6. W zakresie w jakim Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody, może Pani/Pan cofnąć udzieloną zgodę w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  7. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być podmioty, którym ADO może ujawnić Pani/Pana dane na podstawie stosownych umów podpisanych z ADO (np. dostawcy usług IT) w związku z wykonywaniem przez nie usług na rzecz ADO Ponadto Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazane wyłącznie podmiotom, które uprawnione są do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa.

  8. Pani/Pana dane będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Panią/Pana zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów innych rekrutacji, Pani/Pana dane będą przechowywane nie dłużej niż 12 miesięcy od wysłania aplikacji.

  9. W związku z przetwarzaniem danych osobowych ma Pani/Pan:

1)  prawo dostępu do danych osobowych, w tym prawo do uzyskania kopii tych danych;

2)  prawo do żądania sprostowania (poprawiania) danych osobowych;

3)  w przypadkach określonych w art. 18 ust. 1 RODO – prawo do żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych;

4)  w przypadkach określonych w art. 17 ust. 1 RODO  – prawo do żądania usunięcia danych osobowych, uprawienie do usunięcia danych nie ma zastosowania w zakresie określonym w art. 17 ust. 3 RODO. Dotyczy to w szczególności sytuacji, gdy przetwarzanie Pani/Pana danych jest niezbędne do wywiązania się przez ADO z ciążących na niej obowiązków, w tym także obowiązku archiwizacji Pani/Pana danych;

5)  prawo do przenoszenia danych - w zakresie określonym w art. 20 ust. 1 RODO;

6)  prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych - na zasadach i w przypadkach określonych w art. 21 RODO.

10. W przypadku gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie przez ADO Pana/Pani danych osobowych    narusza przepisy, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych  Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa)