Pracownik produkcji

2024-03-07 ID OFERTY: 939794

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu Specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także Pracowników liniowych. Swoimi działaniami wspieramy głównie Przedsiębiorstwa z branż produkcyjnej oraz logistycznej.

Obecnie, dla naszego Klienta, firmy z branży recyklingu poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik Produkcji.

Zadania i obowiązki:

  • bieżący nadzór nad zaopatrzeniem linii produkcyjnej w surowiec

  • obsługa urządzeń przy linii produkcyjnej,

  • monitorowanie i utrzymanie produkcji na wymaganym poziomie, usuwanie usterek,

  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym

  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe mile widziane.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z docelowym Pracodawcą,

  • Wynagrodzenie 5500 - 6500 pln brutto + system premiowy,

  • Dodatek za prace w nocy, dodatek za weekendy,

  • Benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą, paczki na święta,

  • Dofinansowanie karty Multisport,

  • Dodatkowe ubezpieczenie gwarantujące szybką wizytę u lekarza specjalisty,

  • Dofinansowanie Świąt Bożego Narodzenia,

  • Coroczne nagrody Jubileuszowe,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, uzyskania uprawnień.

  • Gwarantowane coroczne podwyżki,

  • Realna możliwość awansu w firmie,

  • Pzyjazne srodowisko pracy.