Pracownik Produkcji

2024-04-23 ID OFERTY: 950157

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.
Dla sprawdzonego klienta, firmy która jest producentem samodzielnie opracowanych, mineralnych i niepalnych materiałów ochrony przeciwpożarowej, szukamy osoby do pracy na stanowisku: Pracownik produkcji

Oferujemy:
•    stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
•    praca zmianowa (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00);
•    premia uznaniowa i frekwencyjna;
•    pracę w przyjaznej atmosferze;
•    darmowy catering dla pracowników;
Twój zakres obowiązków:
•    praca przy obsłudze maszyn do produkcji i obróbki płyt oraz wkładów ognioochronnych (cięcie, szlifowanie, frezowanie);
•    ręczne prace transportowe;  kwestionariusz osobowy
•    utrzymanie porządku na stanowisku pracy;
Oczekujemy:
•    doświadczenie pracy w firmie produkcyjnej mile widzialne;
•    dokładność i sumienność;
•    umiejętność pracy w zespole.

Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta wyślij swoje CV :)