Pracownik produkcji

2024-06-05 ID OFERTY: 959638

Jesteśmy polskim producentem preparatów dla zwierząt. Działamy w branży od 23 lat i dzięki wysokiej jakości naszych produktów staliśmy się liderem rynkowym. Posiadamy rozbudowaną sieć dystrybucji w Polsce, jak również w Europie i Azji. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych Klientów. Nasz zespół składa się z wielu specjalistów, których doświadczenie sprawia, że jesteśmy coraz lepsi w dziedzinach, w których się rozwijamy. Jesteśmy przekonani, że sukces jest zasługą zaangażowanych pracowników.

Firma Over Group poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracownik produkcji – preparaty dla zwierząt

Ze względu na regulacje Kodeksu Pracy zatrudnimy na to stanowisko mężczyznę (również ze stopniem niepełnosprawności), gdyż praca wiąże się z dźwiganiem przekraczającym normę dla kobiet.

Miejsce pracy: Łask, ul. Warszawska 65

 Zakres obowiązków:

•       obsługa urządzeń produkcyjnych,

•       wytwarzanie produktów gotowych (preparatów dla zwierząt) zgodnie ze standardami jakościowymi i ilościowymi według przydzielonego planu pracy,

•       prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,

•       czyszczenie obsługiwanych maszyn.

Oczekiwania:

•       chęć do pracy,

•       wykształcenie min. zawodowe, mile widziane wykształcenie średnie, techniczne,

•       odpowiedzialność, sumienność, samodzielność, gotowość do uczenia się,

•       duża dyscyplina w przestrzeganiu obowiązujących procedur i standardów.

Mile widziane:

•       książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

•       doświadczenie na stanowisku produkcyjnym, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży kosmetycznej, chemicznej lub spożywczej,

•       znajomość obsługi maszyn produkcyjnych.

Oferujemy:

•       umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,

•       chęć nawiązania długofalowej współpracy,

•       pracę w Łasku przy ul. Warszawskiej 65 w systemie 1-zmianowym lub 2-zmianowym,

•       stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku 6:00–14:00 / 14:00–22:00 z możliwością nadgodzin w razie potrzeby (płatnych dodatkowo),

•       wynagrodzenie – podstawa i system premiowy - płaca zawsze w terminie,

•       szkolenie wdrożeniowe – opieka naszych doświadczonych pracowników,

•       odzież roboczą, w tym środki ochrony bezpośredniej (maski, rękawiczki itp.),

•       bezpłatny parking,

•       zniżki na zakup produktów marek Over Group,

•       kawę i herbatę w dowolnych ilościach,

•       dostęp do biblioteki firmowej,

•       możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie,

•       Premiowany System Poleceń Pracowniczych.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu – nie zwlekaj! Wyślij swoje CV z klauzulą o ochronie danych osobowych w wiadomości prywatnej / mailowo na adres hr@over-group.pl lub złóż osobiście w Over Group w Łasku przy ul. Przemysłowej 12 (Dział HR na parterze w budynku Kastor) lub przy ul. Warszawskiej 65 w sekretariacie.

Klauzula RODO:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez OVER Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez OVER Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ,spółka komandytowa, jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Administratorem Danych Osobowych jest Over Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, ul. Warszawska 65, 98-100 Łask, woj. łódzkie, NIP 8311630316, REGON 101268658, KRS 0000393770, zwana dalej „Spółką”. W spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych, adres korespondencyjny: Warszawska 65, 98-100 Łask, adres e-mail: iod@over-group.pl

Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych – przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 2 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata związane z:

– uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,

– uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu.

Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.