Pracownik produkcji

2024-06-17 ID OFERTY: 962918

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Dla naszego klienta, firmy z wieloletnią ugruntowaną pozycją na rynku światowym w produkcji zbiorników magazynowych, szukamy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Gdzie będziesz pracował?

Goleniowski Park Przemysłowy – Łozienica. Dojazd bezproblemowy dzięki bezpłatnemu autobusowi linii 2!

Kogo szukamy?

Jeśli umiesz obsługiwać wyrzynarkę, wiertarkę lub piłę, mamy dla Ciebie idealną ofertę! Nie martw się brakiem doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: na start nawet 4 200 zł na rękę!

  • 23 zł/brutto + 5 zł/brutto premia frekwencyjna (podstawa)

  • Godziny nadliczbowe +50% oraz soboty +100% dodatkowo płatne!

  • Pierwsza podwyżka już po 3 miesiącach: dodatkowe 2 zł brutto na godzinę.

  • Stabilne zatrudnienie: umowa o pracę od pierwszego dnia.

  • Praca w trybie dwuzmianowym: bez nocnych zmian!

  • Bezpłatny transport: bezpośrednio do Goleniowskiego Parku Przemysłowego – Łozienica autobusem linii 2.

  • Szkolenia stanowiskowe: zdobądź nowy, atrakcyjny zawód bez żadnych kosztów!

Twoje zadania:

  • Obróbka materiałów za pomocą wyrzynarki, wiertarki lub piły (mechanicznie i ręcznie).

  • Spawanie tworzyw sztucznych – po przeszkoleniu.

Jak aplikować?

Nie czekaj – wyślij swoje CV już teraz! Szukamy 15 nowych pracowników i czekamy właśnie na Ciebie! 🙂

Zostań częścią naszego zespołu i zyskaj nową perspektywę na rynku pracy!