Pracownik Produkcji

2024-09-04 ID OFERTY: 979499

Wstęp

Grupa Personnel International – 20 lat na rynku, 48 tysięcy zatrudnionych pracowników!

Kim jesteśmy?

Grupa Personnel International (cer.5703) to stabilny partner na europejskim rynku pracy z 20-letnim doświadczeniem. Z nami już blisko 48 tysięcy osób znalazło zatrudnienie w Polsce i za granicą. Dynamiczny rozwój naszej firmy Personnel International BPO Sp. z o.o. sprawia, że obecnie szukamy ambitnych i zaangażowanych osób do naszego zespołu!

Dla jednego z naszych Klientów obecnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku pracownika produkcji.

OPIS STANOWISKA

Twoje główne obowiązki będą obejmować:

  • Klejenie standów na ploterach oraz ręcznie przy użyciu pistoletów klejowych.

  • Pakowanie standów w kartony oraz folię.

  • Konfekcjonowanie produktów (pakowanie/przepakowanie towarów).

  • Paletyzacja gotowych standów.

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00. Sporadycznie może zdarzyć się sytuacja pracy w soboty lub na zmiany popołudniowe tj. 14:00 – 22:00.

  • Chęci do nauki – wszystkiego, czego potrzebujesz, nauczymy Cię na miejscu! 😊

Oferujemy:

  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia na przejrzystych warunkach z umową zlecenie.

  • Stawkę godzinową 28,10 zł brutto – miesięczny zarobek to ok. 4500 zł brutto miesięcznie!

  • Pracę w dynamicznym zespole pełnym pozytywnej energii i wsparcia, gdzie czeka na Ciebie przyjazna atmosfera!

Zapraszamy również studentów! To doskonała okazja, by zdobyć doświadczenie i zarobić, łącząc pracę z nauką.

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania, aplikuj już dziś i dołącz do naszego zespołu!

 kontakt. +48 512 44 05 06,    rekrutacja@personnel.com.pl

MIEJSCE PRACY

Gliwice

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ: NIE

Początek formularza

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO).

Dół formularza