Pracownik produkcji

2024-09-09 ID OFERTY: 980035

Biznes grillowy jest sezonowy. W okresie jesienno-wiosennym firma Weber- Stephen produkuje i wysyła znacznie większą ilość grilli do swoich klientów przygotowując sklepy i dystrybutorów na sezon sprzedażowy. W okresie wysokiego sezonu wspieramy naszego klienta i zapewniamy pracowników zatrudnionych w oparciu o umowę o pracę tymczasową.  Wspólnie tworzymy najnowocześniej produkty grillowe, bo chcemy być liderem w dziedzinie grillowania.

Weber - Twoje umiejętności, nasze możliwości. Dołącz do naszej ekipy!

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Miejsce pracy: Zabrze

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Nasze wymagania

  • Skrupulatność w wykonywaniu czynności manualnych i umiejętność pracy zgodnie z instrukcją

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Dobra energia, elastyczne podejście, inicjatywa do działania oraz umiejętność pracy w zespole.

  • Mile widziane doświadczenie w środowisku produkcyjnym lub magazynowym.

Zakres obowiązków:

  • Precyzyjne pakowanie komponentów grilli do odpowiednich opakowań kartonowych, zachowując najwyższe standardy jakości.

  • Pakowanie akcesoriów do opakowań foliowych i kartonowych.

  • Przenoszenie elementów surowych, lakierowanych i emaliowanych oraz umiejscowienie ich na przenośnikach.

  • Prowadzenie wizualnej kontroli komponentów podczas pakowania/zawieszania.

  • Dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego oraz utrzymywanie odpowiedniego poziomu terminowości, wydajności, jakości oraz najwyższego poziomu przestrzegania zasad BHP.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego u wiodącego amerykańskiego lidera produkcji grilli

  • Umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe)

  • Opiekę konsultanta Asistwork na każdym etapie rekrutacji i w procesie zatrudnienia.

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń oraz system premiowy.

  • Wolne weekendy- pracujemy od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i komfortowe warunki pracy: schludne zaplecze sanitarne, wysokiej jakości odzież robocza i środki ochrony osobistej, nowoczesny park maszynowy.

  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej (dwudaniowy obiad do 12 zł)

  • Program Whirpool&Friends (możliwość zakupu sprzętu AGD na korzystnych warunkach)

  • Dofinansowanie opieki medycznej w Lux Med i ubezpieczenia grupowego w PZU

  • Strefa relaksu i siłownia na świeżym powietrzu.

  • Fantastyczną i przyjazną atmosferę pracy- wydarzenia firmowe i wspólne inicjatywy (m.in. spotkania integracyjne, wspólne grillowanie, sadzenie roślin, akcje charytatywne i lokalne inicjatywy, świętowanie z okazji dnia otwarcia fabryki i produkcji milionowego grilla).

  • Możliwość poznania ciekawych technologii wytwarzania produktu, zdobycia doświadczenia i pracę przy innowacyjnej produkcji grilli w nowej hali produkcyjnej.

  • Dogodną lokalizację miejsca pracy (Zabrze, ul. Donnersmarcka ), z dostępem do miejsc parkingowych i strefy carsharing’u.

  • Szybki i prosty proces rekrutacji: rozmowa telefoniczna, spotkanie bezpośrednie w biurze na terenie stadionu Górnika Zabrze, decyzja o zatrudnieniu (do 24 h od spotkania)