pracownik produkcji

2024-09-30 ID OFERTY: 983526

Poszukujemy Ślusarzy – spawaczy – możliwość zatrudnienia bez doświadczenia!
Jesteś osobą chętną do nauki i chcesz rozpocząć karierę jako ślusarz – spawacz? To ogłoszenie jest dla
Ciebie!
Oferujemy możliwość zatrudnienia bez doświadczenia, co zapewniamy?

Szkółkę: 2 – miesięczny okres przeszkolenia stanowiskowego, podczas którego zostaniesz w pełni
wprowadzony w proces produkcyjny
Kurs: po zakończeniu szkółki, masz możliwość przystąpienia do kursu spawalniczego
Mentoring: po ukończeniu kursu, przez pierwsze miesiące będziesz pracować pod opieką
doświadczonego pracownika
Zaaplikuj i już dziś rozwijaj swoje umiejętności w dynamicznym zespole!

Lokalizacja: Gdynia Chylonia

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową - obejmującą pełne składki i świadczenia ZUS oraz płatny urlop
    wypoczynkowy

  • możliwość przyszłego zatrudnienia, na umowę o pracę, bezpośrednio w firmie

  • wynagrodzenie podstawowe + premię za produktywność, sięgającą do 1500 brutto
    miesięcznie

  • wsparcie firmy w zdobyciu uprawnień spawalniczych (TIG-141), poprzez szkolenie zakończone
    egzaminem i certyfikatem potwierdzającym kwalifikacje

  • pracę w systemie dwuzmianowym

  • owocowe środy

  • miejsce pracy w dobrej lokalizacji, z parkingiem na miejscu

  • bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnej i dobrze zorganizowanej hali produkcyjnej, z
    zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa

zadania

  • montaż mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej z elementami spawania

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2-zmianowym w godz. 6:00 -14:00; 14:00 – 22:00, w
    przyszłości możliwy system 3-zmianowy

  • umiejętności obsługi elektronarzędzi

  • doświadczenia w pracy na produkcji

  • mile widziane uprawnienia lub znajomość spawania (nie jest to wymóg konieczny)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia