PRACOWNIK PRODUKCJI AUTOMOTIVE

2024-06-10 ID OFERTY: 960660

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: DĄBROWA GÓRNICZ - darmowy transport pracowniczy

Zapraszamy do aplikowania!

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Podstawa plus premie 4-brygadowa frekwencyjna, produkcyjna, regulaminowa = 6000 brutto

Konkursy motywacyjne, paczki świąteczne

Bony żywieniowe 630 zł

Bezpłatny transport pracowniczy z Jaworzno, Lelków, Myszków, Sosnowiec, Mysłowice, Olkusz, Bytom, Siemianowice, Sławniów, Wojkowice, Katowice, Tychy, Poręba, Zawiercie

Zadania

Kontrola odlewów tarcz i hamulców

Przygotowanie materiałów do produkcji

Ustawianie maszyn produkcyjnych

Raportowanie wyników pracy

Wymagania

Gotowość do odbycia płatnego szkolenia - pierwsze 2 tyg

Doświadczenie w pracy na produkcji będzie atutem

Gotowość do pracy w systemie4 brygadowym

Gotowość do pracy od zaraz