Pracownik produkcji-BEZ DOŚWIADCZENIA-Umowa o pracę

2024-08-20 ID OFERTY: 976664

Poszukujemy Pracowników produkcji

Firma zajmuje się produkcją dla branży motoryzacyjnej, wytwarzając maty wygłuszeniowe

Lokalizacja: Bielany Wrocławskie

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Praca w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

  • Wynagrodzenie w wysokości od 4487  zł brutto ( przy przepracowaniu 168 godzin)

  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

  • BENEFITY:

    • Premie: 800 zł brutto co miesiąc (pełna frekwencja),

    • Miesięczna dopłata do posiłków w wysokości 150 zł brutto

    • 1000 zł brutto jako premia świąteczna

    • Kompleksowy pakiet świadczeń obejmujący opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe oraz kartę Multisport – wszystko finansowane przez pracodawcę

    • 1000 zł brutto dofinansowania na wakacje

    • 300 zł brutto na zakup okularów

    • Chip vendingowy o wartości 35 zł, bilety do kina, owoce, ciasta, prezent urodzinowy oraz upominek z okazji narodzin dziecka

    • Dofinansowanie do paliwa od 100 do 300 zł brutto, zależne od odległości od miejsca pracy

    • 1000 zł brutto za polecenie nowego pracownika

Zadania

  • Obsługa urządzeń produkcyjnych

  • Kontrola wizualna wyrobów

  • Wspieranie procesu produkcji

Oczekujemy

  • Motywacji i chęci do pracy

Zapraszamy również osoby zza granicy

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość "Bielany" na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty