Pracownik produkcji (bez nocnych zmian)

2024-04-30 ID OFERTY: 951797

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Dla sprawdzonego klienta, firmy z wieloletnią ugruntowaną pozycją w produkcji zbiorników magazynowych na świecie w Łozienicy  - szukamy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Jakich kandydatów szukamy?

Jeżeli potrafisz posługiwać się wyrzynarką, wiertarką lub piłą – to szukamy właśnie Ciebie!

Gwarantujemy pełne przeszkolenie - nie wymagamy żadnego doświadczenia!

Gdzie będziesz pracował?

Goleniowski Park Przemysłowy – Łozienica.

Do pracy możesz dotrzeć bezpłatnym autobusem linia 2!

Twój zakres obowiązków:

  • mechaniczna i ręczna obróbka materiałów za pomocą wyrzynarki, wiertarki lub piły,

  • spawanie tworzyw sztucznych – po przeszkoleniu.

Co możemy zaoferować?

  • zatrudnienie w ramach umowy pracy,

  • na start możesz zarabiać nawet 4 200 zł/ na rękę!

to jest:

 23 zł/ brutto + 5 zł/ brutto premia frekwencyjna (twoja podstawa)

+pierwsza zmiana 6:00 - 15:00, w tym 1 nadgodzina +50%

+ soboty pracujące +100%,

  • pierwsza podwyżka +2 zł brutto/ godz. po 3 miesiącach,

  • prace bez nocnych zmian w trybie dwuzmianowym,

  • możliwość zdobycia atrakcyjnego zawodu – szkolenia stanowiskowe!

Nie zwlekaj i wyślij do nas swoje CV! Czekamy na Ciebie! :)