Pracownik produkcji - Chrzanów

2024-09-30 ID OFERTY: 983644

Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Chrzanów (kod: 32-500), Polska

OCZEKUJEMY:

  • Znajomości języka polskiego lub ukraińskiego,

  • Gotowości do pracy w systemie czterobrygadowym,

  • Nie wymagamy doświadczenia - zapewniamy szkolenie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontrola elementów lamp samochodowych,

  • Praca na maszynie składającej lampy samochodowe,

  • Kontrola jakościowa lamp samochodowych,

  • Wypełnianie dokumentacji na każdym etapie produkcji,

  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę,

  • Stawkę podstawową (miesięczną) w kwocie 4350,00zł brutto,

  • Miesięczne premie do 430zł brutto,

  • Dodatek do systemu pracy czterobrygadowej do 280zł brutto /miesięcznie, dodatkowo za każdą niedzielę i święto 30zł brutto za dzień,

  • Wypłacane w systemie miesięcznym nadgodziny płatne 50% i 100%,

  • Łączne wynagrodzenie do 5500 zł miesięcznie brutto,

  • Płatny urlop wypoczynkowy (2 dni urlopu po każdym przepracowanym miesiącu),

  • Pełne ubezpieczenie,

  • Bezpłatną odzież roboczą,

  • Bezpłatne noclegi (pokój 2-3 osobowy z łazienką z dostępem do dużej w pełni wyposażonej kuchni).

POZOSTAŁE INFORMACJE:

  • Praca dla:  Kobiet, Par, Mężczyzn,

  • Bardzo chętnie zatrudniamy Kobiety.

APLIKACJA:

  • Telefon kontaktowy: + 48 691 374 156,

  • Można aplikować wysyłając SMS o treści "Praca" - na numer +48 691 374 156

  • Dane kontaktowe: e-mail: biuro@vbidea.pl, strona internetowa: https://vbidea.pl/