Pracownik Produkcji CNC

2024-06-21 ID OFERTY: 964038

 Dynamicznie rozwijająca się narzędziownia poszukuje osoby na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY CNC

Firma oferuje wyjątkowe możliwości rozwoju oraz stabilne zatrudnienie w środowisku sprzyjającym innowacjom i kreatywności.

Opis Stanowiska:

  •  Obsługa maszyny tokarki/szlifierki/frezarki CNC

  •  Uzbrajanie i ustawianie maszyny CNC na podstawie opracowanej dokumentacji

  •  Sporadyczne opracowywanie prostych programów

Wymagania:

  •  Wiedza z dziedziny obróbki skrawaniem

  •  Znajomość rysunku technicznego

  •  Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Oferujemy:

  •  Umowa bezpośrednio z pracodawcą

  •  Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności 6000-8000zł brutto/msc

  •  Stabilne zatrudnienie

  •  Możliwość rozwoju zawodowego

  •  Praca w systemie dwuzmianowym, obecnie 6-14

Zapraszamy do aplikowania. Czekamy na Twoje zgłoszenie! 💼

Wyślij swoje Cv poprzez link aplikacyjny

skontaktuj się telefonicznie pod numer 515 599 882