PRACOWNIK PRODUKCJI - DLA STUDENTÓW- NA WAKACJE- 32,77 ZŁ/H TYGODNIÓWKI

2024-06-14 ID OFERTY: 962533

Dla naszego wieloletniego Klienta z branży produkcyjnej zajmującej się produkcją meblową, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Produkcji – KOSTRZYN

Jesteś studentem/ uczniem? Szukasz pracy na Wakacje?

Nie wymagamy doświadczenia ! Płacimy co tydzień 32,77 zł za godzinę ! Możesz zarobić nawet 5 000 miesięcznie !

Twoje obowiązki:

  • prace produkcyjne,

  • pakowanie wyrobów gotowych,

  • prace montażowe,

Oferujemy:

  • umowę zlecenie na cały etat,

  • wynagrodzenie 32,77 zł/h brutto (dla studenta brutto=netto=na rękę),

  • wypłatę co tydzień lub co miesiąc- do wyboru,

  • praca na 3 zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00),

  • możliwość nadgodzin dla chętnych w tygodniu i w soboty,

  • wdrożenie stanowiskowe – nie musisz posiadać doświadczenia w pracy produkcyjnej.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij swoje CV jeszcze dzisiaj!

Zapraszamy do współpracy – zespół Agencji Zatrudnienia KS Service S.A. wpis do KRAZ 23286

Masz więcej pytań? Zadzwoń: 506 561 859