Pracownik produkcji- dofinansowanie do dojazdów

2024-09-04 ID OFERTY: 979603

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 28681

Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów.

Teraz prowadzimy rekrutację dla firmy z branży produkcji łóżek i materacy, która poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: MUROWANA GOŚLINA

Zapraszamy do aplikowania!

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową - opcja przejścia w struktury firmy nawet po miesiącu

  • Wynagrodzenie podstawowe plus dodatek uznaniowy oraz wynikowy

  • Bonus finansowy

  • Dofinansowanie do dojazdów

  • 2 przerwy plus dodatkowe w razie potrzeby

  • Sporadycznie nadgodziny (zmiana ranna w sobotę lub nocna w niedzielę)- dla chętnych - odbiór godzin lub wynagrodzenie

Zadania

  • Przygotowanie surowca na produkcję z wyznaczonego magazynu

  • Montaż, pakowanie oraz oznaczanie

  • Monitorowanie jakości produktów zgodnie z wytycznymi

  • Wyłapywanie niezgodności

Wymagania

  • Zdolności manualne, dbałość o szczegóły

  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym ( system 3,2,1)