Pracownik Produkcji -Gliwice Praca

2024-09-26 ID OFERTY: 983188

Marzysz o pracy, która zapewnia stabilność i atrakcyjne wynagrodzenie? Chcesz dołączyć do naszego zespołu ?Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealną ofertę!Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Pracowników produkcyjnychPraca w GliwicachJeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, zaaplikuj poprzez portal .

Oferujemy
 • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (składki ZUS-płatne urlopy, L4)
 • pracę w firmie produkcyjnej o stabilnej i długofalowej pozycji na rynku pracy.
 • wynagrodzenie podstawa + premia uznaniowa
 • dodatkowe ekwiwalenty
 • pracę zmianową III zmiany po 8 h (6-14,14-22,22-6)

zadania
 • praca na linii produkcyjnej
 • obsługa maszyn
 • prace porządkowe na stanowisku

Oczekujemy
 • gotowości do pracy zmianowej
 • zaangażowania i chęci do pracy
 • umiejętność pracy w grupie
 • mile widziane doświadczenie