Pracownik produkcji jachtów

2023-10-16 ID OFERTY: 901529

Dla naszego Klienta, specjalizującego się w produkcji jachtów z segmentu premium, poszukujemy pracowników z doświadczeniem na stanowiskach:

LAKIERNIK, MALARZ, LAMINIARZ, STOLARZ, ELEKTRYK, MECHANIK

Zakres obowiązków

- Prace malarskie, lakiernicze, stolarskie przy produkcji jachtów

- Montaż instalacji elektrycznej

- Montaż i demontaż układów zespołów mechanicznych, wykrywanie ich ewentualnych wad oraz uszkodzeń

Wymagania

- Co najmniej 1 rok doświadczenia na danym stanowisku przy produkcji jachtów – warunek konieczny

- Znajomość budowy jachtów

- Mile widziana znajomość języka polskiego

- Umiejętność organizowania pracy własnej

- Zaangażowanie i dyspozycyjność

- Gotowość do pracy w Trójmieście

Oferujemy

- Legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

- Ubranie robocze

- Wynagrodzenie 21-36 zł netto w zależności od stanowiska oraz doświadczenia

- Pomoc w zakwaterowaniu na terenie Trójmiasta

Jeśli jesteś zainteresowana/-y, zapraszamy do kontaktu telefonicznego: w języku polskim Andrzej: +48533 645 171, w języku rosyjskim i polskim Wiktoria: 513 703 330 lub do przesłania swojego CV wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest ANTHEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 61-005 Poznań ul. Św. Michała 100/6, NIP: 6112795054. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.