Pracownik Produkcji kształtek styropianowych

2024-07-08 ID OFERTY: 968007

Aktualnie dla Naszego Klienta, zajmującego się produkcją kształtek styropianowych, szukamy osób na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI

Nasz długoletni Klient od ponad 55 lat jest liderem w przetwórstwie spienionych tworzyw sztucznych wykorzystywanych m.in. do zderzaków samochodowych, kasków, opakowań a nawet w samolotach Airbus A380. Posiada 6 zakładów produkcyjnych w Europie z czego 3 są w Polsce. Obsługuje przedsiębiorstwa z branży AGD, elektroniki oraz motoryzacji.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,

  • wynagrodzenie na rękę z dodatkami to 3 658,00 zł,

  • składniki wynagrodzenia: zasadnicze 4300,00 zł brutto + premia frekwencyjna 358 zł brutto + dodatek za pracę w nocy 20%,

  • praca na 3 zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00, od poniedziałku do piątku,

  • bezpośrednie zatrudnienie przez firmę po 6 miesiącach,

  • możliwość płatnych nadgodzin,

  • parking dla pracowników w wygodniej lokalizacji na Polesiu,

Zadania:

  • odbiór kształtek styropianowych z maszyny wtryskowej,

  • kontrola wzrokowa wytwarzanych produktów,

  • pakowanie oraz odkładanie wyrobów na palecie.

Wymagania:

  • chęć do pracy,

  • sumienne wykonywanie swoich obowiązków,

  • mile widziane doświadczenie w sektorze produkcyjnym.

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Kontakt telefoniczny z kandydatem- przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia,

  • Rekomendacja,

  • Spotkanie w siedzibie firmy,

  • Decyzja.

Pracuj dla jednego z czołowych producentów kształtek styropianowych w Europie! Rozwijaj się w dynamicznym środowisku pracy i zdobywaj nowe doświadczenia.

Aplikuj już teraz i zacznij tworzyć produkty, które są wykorzystywane w rozmaitych gałęziach przemysłu!

Gwarantujemy Ci wsparcie rekrutera na każdym kroku rekrutacji.
Zapraszamy do współpracy – zespół Agencji Zatrudnienia KS Service S.A. wpis do KRAZ 23286