Pracownik produkcji - Monter

2024-09-02 ID OFERTY: 979276

IPF Global Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 7799.

Dla naszego Klienta z branży metalowej specjalizującej się w produkcji części tłoczonych i spawanych ze stali czarnej, nierdzewnej i aluminium poszukujemy osób na stanowisko Montera.

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat  w oparciu o umowę o pracę tymczasową w dynamicznie rozwijającej się firmie z możliwością bezpośredniego zatrudnienia przez Klienta

  • Wynagrodzenie w wysokości 5544 zł brutto miesięcznie

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń

  • Komfortowe i bezpieczne warunki pracy

  • Możliwość zakwaterowania

Obowiązki:

  • Przygotowywania materiałów i narzędzi

  • Montaż wieloelementowych korpusów szaf na podstawie dokumentacji

  • Praca z narzędziami elektrycznymi i ręcznymi

  • Dokumentowanie przebiegu prac montażowych

  • Kontrola jakości

  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunku technicznego oraz dokumentacji technicznej

  • Zdolności manualne i precyzja w wykonywaniu prac montażowych

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • Wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z harmonogramem

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Gotowość do pracy 3 zmianowej