Pracownik produkcji- Nasypowy

2024-05-24 ID OFERTY: 957210

Nasza Firma zajmuje się produkcją detali z tworzywa sztucznego.

Poszukujemy aktualnie Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownika produkcji - Nasypowego

Lokalizacja: Bydgoski Park Przemysłowy (dojazd m.in. autobusem linii 68)

Oferujemy:

• Pracę od zaraz,

• Wynagrodzenie podstawowe+ system premiowy,

• Wsparcie w procesie adaptacyjnym,

• Możliwość rozwoju zawodowego i pomoc w zdobywaniu nowych kwalifikacji,

• Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Obowiązki:

• Obsługa centralnego zasypu: zasypywanie tworzywa, przygotowanie tworzyw do produkcji, czyszczenie: filtrów i lejów przy maszynie,

• Czyszczenie suszarek do tworzywa,

• Czyszczenie młynów,

Wymagania:

• Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym,

• Mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych,

• Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Benefity:

• Ubezpieczenie grupowe,

• Program rekomendacji Pracowników,

• Pomoc w zdobywaniu dodatkowych uprawnień i kwalifikacji.

Zapraszamy do aplikowania. Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).