Pracownik produkcji / Operator maszyn produkujących leki

2023-08-16 ID OFERTY: 879774

OPIS

Stawiamy na Kandydatów, którzy doceniają odkrywanie nowych sposobów przedłużenia i poprawy jakości życia. Chętnie rozpoczniemy współpracę z osobą, dla której istotne jest, aby ludzie na całym świecie otrzymywali leki najwyższej jakości. Cenimy sobie dokładność w miejscu pracy, ponieważ wiemy, że każdy z nas chciałby otrzymywać leki idealnie dopasowane do potrzeb. Dlatego jeśli chcesz być częścią zespołu, który tworzy cudowne rzeczy, ta oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia i dodatki

  • Dofinansowania dojazdów do pracy

  • Dogodny dojazd – Stacja PKP obok firmy oraz darmowe miejsca parkingowe

  • Możliwość rozwoju i powiększania swoich umiejętności

  • Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, karta kultura,  paczki i prezenty świąteczne, darmowa siłownia na terenie firmy, dodatkowy urlop i wiele innych)

Zadania:

  • Prowadzenie procesów wytwarzania leków

  • Działanie na maszynach według wewnętrznych programów – wszystkiego Cię nauczymy!

  • Kontrola wytworzonych produktów

  • Dbałość o porządek w miejscu pracy

  • Realizacja zleceń produkcyjnych według ściśle określonych standardów i procedur

Wymagania:

  • Odpowiedzialność i dokładność wykonywanych zadań

  • Wysoka etyka pracy

  • Umiejętność pracy zgodnie z przyjętymi instrukcjami

Mile widziane, jednak nie jest to warunek konieczny:

  • Książeczka sanepidowska

  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest DWABE Spółka z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Wólczańska 73/3. Przetwarzamy dane osobowe w celach związanych z rekrutacją na dane stanowisko. Kontakt w sprawach ochrony danych osobowych pod adresem email podany na stronie dwabe.pl. Szczegółowe informacje o ochronie danych osobowych zgodnie z RODO na stronie dwabe.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DWABE Spółka z o.o. danych osobowych w celach związanych z prowadzoną rekrutacją, które to dane wykraczają poza zakres wskazany w z art. 22 1 kodeksu pracy. Administrator poinformował mnie, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę wycofać poprzez złożenie oświadczenia w siedzibie Administratora bądź wysłanie oświadczenia na adres email podany na stronie dwabe.pl

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez DWABE Spółka z o.o. prosimy o dopisanie w CV oświadczenia/zaznaczenie właściwej zgody o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez DWABE Spółka z o.o. przez okres najbliższych 2 lat. Administrator poinformował mnie, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę wycofać poprzez złożenie oświadczenia w siedzibie Administratora bądź wysłanie oświadczenia na adres email podany na stronie dwabe.pl.