pracownik produkcji - pakowacz

2024-10-23 ID OFERTY: 986892

Szukasz stabilnej pracy na produkcji w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym? Posiadasz doświadczenie na produkcji i jesteś zaznajomiony z maszynami produkcyjnymi? Jeśli tak, aplikuj. Opowiemy o szczegółach oferty!

Lokalizacja: okolice PKP Służewiec (Warszawa Mokotów)

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio z pracodawcą w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w systemie 3-zmianowym (6-14:00, 14-22:00 i 22-6:00),

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności, w przedziale od 4500 do 7000 zł brutto!

  • W ramach pracy oferujemy atrakcyjne świadczenia i benefity:- dodatek lunchowy - 300 zł miesięcznie, wypłacane z wynagrodzeniem;- dodatek nocny - naliczany od płacy zasadniczej - premia roczna - w formie ''13-stki''

  • Bogaty pakiet benefitów:

    • ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna (LUXMED), karta Multisport, platforma Spark, bonus za polecenie pracownika 1500 zł brutto, ZFŚS - nieoprocentowane pożyczki na remonty, bony świąteczne, urlop ojcowski, jak i dodatkowe dni wolne - dwa dni w roku

  • na miejscu darmowy parking na terenie zakładu.

zadania

  • obsługa maszyn biorących udział w procesie pakowania leków,

  • nadzór i kontrola procesu produkcji,

  • raportowanie do przełożonego,

  • przestrzeganie procedur i instrukcji związanych z wykonywanymi czynnościami

oczekujemy

  • doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane,

  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie,

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia