Pracownik produkcji

2024-09-27 ID OFERTY: 983334

Opis stanowiska

  • zapewnienie płynności produkcji

  • obsługa prostych i złożonych maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • odczytywanie danych dot. produkcji i rejestrowanie wykonanych działań do systemu

  • transport materiałów produkcyjnych i odpadów za pomocą wózków ręcznych lub widłowych

  • stosowanie się do instrukcji pracy

Wymagania stanowiska

  • wysoka motywacja i chęci do pracy

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej

  • sumienność i dokładność

  • umiejętność obsługi komputera

  • mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe

Oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe 5500 brutto na start

  • premie uznaniowe

  • dofinansowanie do obiadów na terenie firmy

  • benefity pozapłacowe: dofinansowanie do Multisport oraz pakiet medyczny

  • zwrot kosztów dojazdu do pracy