Pracownik produkcji - Rokietnica -do 5375 zł brutto !

2024-07-15 ID OFERTY: 969657

Dla naszego klienta, który specjalizuje się w produkcji pojemników na wodę, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji / Rokietnica

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie- 5 375 zł brutto przy założeniu obecności w pracy przez cały miesiąc (podstawa+ premie),

  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,

  • pracę zmianową - 3 zmiany (6-14/ 14-22/ 22-6) od poniedziałku do piątku,

  • możliwość rozwoju i awansu na stanowisko m.in. operatora suwnicy,

  • szybki proces rekrutacji oraz opieka koordynatora.

Wymagania:

  • zdolności manualne,

  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi i elektronarzędzi (wiertarka, młotek, kombinerki),

  • mile widziane: doświadczenie w pracy produkcyjnej oraz pozwolenia na wózki widłowe lub suwnice - NIEOBOWIĄZKOWE

Zadania:

  • obsługa maszyn produkcyjnych,

  • zasyp formy oraz jej otwieranie i zamykanie,

  • wyjmowanie gotowych produktów z maszyny,

  • czyszczenie maszyny,

  • sprawdzanie stanu formy, zgłaszanie ewentualnych usterek,

  • wprowadzanie danych do systemu produkcyjnego.

Firma mieści się w atrakcyjnej lokalizacji w Rokietnicy niedaleko Poznania, nie może Cię tam zabraknąć!

Aplikuj teraz! Umówimy Cię na rozmowę w siedzibie firmy, abyś zapoznał się ze stanowiskiem pracy!

Zapraszamy do współpracy – zespół Agencji Zatrudnienia KS Service S.A. wpis do KRAZ 23286

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Kontakt telefoniczny z kandydatem- przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia,

  • Rekomendacja,

  • Spotkanie w siedzibie firmy,

  • Decyzja.

Masz Pytania? Zadzwoń- 571 243 506