Pracownik produkcji (Skawina)

2024-09-05 ID OFERTY: 979678

Opis stanowiska

HRQ Ability Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 22808. To zgrany i profesjonalny zespól proponujący kompleksowe rozwiązania w branży HR.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy będącej liderem w swojej branży, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator Produkcji

Lokalizacja: Skawina

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • praca przy obsłudze maszyn produkcyjnych

  • transport surowców,

  • praca z narzędziami pomiarowymi, surowcami

Wymagania stanowiska

  • mile widziane doświadczenie na produkcji i w pracy fizycznej,

  • umiejętne posługiwanie się narzędziami manualnymi (wiertarka, suwmiarka),

  • komunikatywność, motywacja, do podjęcia stabilnej pracy na dłużej,

  • otwartość na 4-brygadowy system pracy.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa, premia oraz dodatki)

  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty multisport, premie świąteczne, wczasy pod gruszą, dodatki

  • możliwość rozwoju i uczestnictwa w kursach zawodowych