Pracownik produkcji/skrzynie/palety/praca na terenie Niemiec

2024-04-30 ID OFERTY: 951709

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Produkcja palet i skrzyń drewnianych zgodnie z wytycznymi technicznymi.

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.

  • Kontrola jakości wyprodukowanych elementów.

  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa pracy.

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane.

  • Zdolności manualne i techniczne.

  • Gotowość do pracy zmianowej.

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Dojazdy na projekty oraz zakwaterowanie

  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji (szkolenia),

  • Ubezpieczenie zdrowotne LuxMed oraz dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego