Pracownik Produkcji - Tarnowo Podgórne - 2 zmiany

2024-07-03 ID OFERTY: 966899

Aktualnie dla naszego Klienta zajmującego się produkcją i malowaniem proszkowym elementów złącznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator urządzeń mechanicznych / Tarnowo Podgórne

Nasz wieloletni klient jest uznawany za lidera rynku w przemysłowym malowaniu proszkowym elementów złącznych w Europie. Jest również dystrybutorem produktów wytwarzanych, nitów, wkrętów, podkładek, wysokiej jakości kołnierzy uszczelniających, kalot oraz innych rozwiązań uszczelniających i mocujących.
Jest partnerem amerykańskiej firmy z prawie 50-letnim doświadczeniem, która zapewnia dla niej silne wsparcie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • wynagrodzenie 4300 zł brutto,

  • praca na 2 zmiany 6:00-14:00, 14:00-22:00, od poniedziałku do piątku,

  • bezpośrednie zatrudnienie w firmie po 6 miesiącach.

Zadania:

  • obsługa urządzeń produkcyjnych,

  • pakowanie wywarzanych elementów,

  • kontrola jakości produkowanego wyrobu,

  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej.

Oczekujemy:

  • chęci do pracy,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji/ magazynie.

Szukasz pracy od zaraz? Aplikuj teraz!

Masz pytania? Zadzwoń: 503 075 956

Zapraszamy do współpracy – zespół Agencji Zatrudnienia KS Service S.A. wpis do KRAZ 23286

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Kontakt telefoniczny z kandydatem- przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia,

  • Rekomendacja,

  • Spotkanie w siedzibie firmy,

  • Decyzja.