Pracownik Produkcji - Ubojnia

2024-02-22 ID OFERTY: 937204

Jesteśmy wiodącym producentem mięsa drobiowego oraz gotowych do spożycia w kilka minut produktów drobiowych. Obsługujemy klientów Polsce, Europie i Azji.

Wiemy, że fundamentem firmy są pracownicy i to od nich zależy jakość naszych produktów, więc zapewniamy doskonałe standardy zatrudnienia i możliwość podnoszenia kwalifikacji. Stawiamy na trwałe, oparte na szacunku relacje.

Podstawowe zadania:

  • praca na linii produkcyjnej

  • dbałość o jakość produktu

  • realizacja powierzonych prac

  • przygotowanie stanowiska pracy

Oczekujemy

  • dobra organizacja czasu pracy

  • pracowitość i sumienność

  • umiejętność pracy zespołowej

  • wymagana książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • codziennie domowe obiady

  • szkolenia

  • dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • eventy firmowe i sportowe

  • nagrody stażowe (co 5 lat pracy)

  • paczki świąteczne i zniżki na produkty firmowe

  • premię za polecenie nowego pracownika