Pracownik Produkcji/Operator z UDT- produkcja tworzyw sztucznych

2024-07-02 ID OFERTY: 966581

Opis stanowiska

-Odbieranie, segregacja i transport odpadów produkcyjnych.

-Wymiana Big Bagów zgodnie z rodzajem i kolorem surowca.

-Współpraca z działem młynków i technikami oraz przestrzeganie BHP

Wymagania

-Minimum 1 rok doświadczenia w pracy przy produkcji - mile widziana praca na wydziale produkcji tworzyw sztucznych

-Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym

-Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych

Co oferujemy

-Stabilne stanowisko z umową o pracę

-Premia do 500zł brutto

-Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności 4500-4750 zł Brutto

-Karty przedpłacone na Święta

-Dofinansowanie do pakietu medycznego PZU

-Kartę Multisport

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania Cv przez podany link aplikacyjny.