Pracownik produkcyjno - magazynowy

2024-06-28 ID OFERTY: 965702

ZADANIA:

  • Załadunek otrąb, mąk luzowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Kontrola stanów, prawidłowy pomiar ilości mąk w komorach.
  • Nadzorowanie procesu nawilżania i czyszczenia ziarna.
  • Pobieranie prób i dostarczanie do laboratorium.
  • Utrzymanie w należytym stanie technicznym maszyn i urządzeń.
  • Obsługa, konserwacja linii produkcyjnych na zakładzie.
  • Odpowiedzialne wykonywanie przerzutów między komorami.
  • Kontrola jakości surowców przechowywanych w komorach magazynowych.
  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy oraz na hali magazynowej.

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność.
  • Przestrzeganie czasu pracy, regulaminu pracy i przepisów BHP.
  • Odpowiedzialność na stanowisku za wykonywanie pracy i powierzonych zadań w sposób należyty, przestrzeganie procedur, regulaminów, instrukcji i zasad obowiązujących w spółce.
  • Zaangażowanie w pracę.
  • Gotowość do pracy zmianowej.
  • Dyspozycyjność
  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku mile widziane.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Niezbędne narzędzia do pracy na stanowisku.
  • Bezpłatny dojazd do zakładu pracy autobusem pracowniczym.

POLSKIE MŁYNY S.A. - firma z długoletnią tradycją w branży zbożowo-młynarskiej, największy producent mąk piekarniczych i paczkowanych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko: