Pracownik produkcyjny

2024-03-06 ID OFERTY: 939587

Firma MAJOR to prężnie rozwijająca się firma z branży automotive. Od 1955 roku prowadzimy działalność kładąc nacisk na ciągłą modernizację i automatyzację produkcji. Działalność przedsiębiorstwa obejmuje produkcję średnio oraz wielkoseryjną skoncentrowaną na wytwarzaniu wyspecjalizowanych wyrobów, głównie dla przemysłu motoryzacyjnego.

Szukasz firmy, która da Ci stabilne zatrudnienie ?

Zgłoś się do nas - mamy ofertę w sam raz dla Ciebie!

Miejsce pracy: Tychy, ul Krokusów 14

PRACOWNIK PRODUKCJI

Opis stanowiska:

- obsługa urządzeń myjących detale;
- kontrola wizualna elementów;

Nasze oczekiwania:

- gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku;
- zaangażowanie i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków;
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

Oferujemy:

- pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;

- wynagrodzenie stałe miesięczne + PREMIA miesięczna;

- umowę o pracę od razu podpisujesz z firmą - bez firm i agencji pośredniczących;

- Możliwość pracy w weekendy za wyższą stawkę;

- premię wakacyjną oraz świąteczną;

- Ok system;

- ubezpieczenie grupowe;

- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz;

- możliwość rozwoju zawodowego; szkolenia, stałe doskonalenie procesów, wdrażanie nowych, innowacyjnych rozwiązań;

- Możliwość uzyskania dodatkowych nagród za udział w programach pracowniczych;

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ogłoszeniodawcę z siedzibą w Tychach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.