Pracownik restauracji McDonald's → Opole → Praca na stałe!

2024-07-26 ID OFERTY: 972484

Oferujemy

  • Umowa o pracę bezpośrednio w firmie

  • Wynagrodzenie 4300 zł brutto/miesiąc

  • Dodatek nocny

  • Elastyczne godziny pracy

  • Zniżki na nasze produkty do wszystkich restauracji w Polsce

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie

  • Możliwość nabycia kart sportowych MultiSport dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Możliwość awansu na wyższe stanowiska

  • Pracy w dynamicznym zespole

  • Programy motywacyjne

  • Różnorodność pracy w restauracji

Opis stanowiska

  • Praca w najbardziej znanej sieci restauracji na świecie

  • Przygotowywanie posiłków zgodnie z ustalonymi standardami jakości

  • Udzielanie informacji o produktach i promocjach

  • Przyjmowanie zamówień od klientów

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Praca w systemie 3-zmianowym

Wymagania stanowiska

  • Dyspozycyjność do pracy min. 2 weekendu w miesiącu (wymóg konieczny)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane doświadczenie

  • Komunikatywność

  • Oferta skierowana do osób mieszkających w Opolu

  • Mile widziani studenci