Pracownik serwisu KSB

2024-09-10 ID OFERTY: 980422

Naszą ambicją jest, aby marka KSB kojarzyła się z najwyższą jakością produktów i usług. Chcemy nie tylko utrzymać pozycję światowego lidera w dziedzinie pomp i armatury, ale także podnosić poprzeczkę w zakresie nowoczesności, niezawodności i pionierskich rozwiązań
w oferowanych produktach.

                    Wiemy, że osiągniemy to dzięki tylko naszym pracownikom.
Dlatego:

- dbamy o utrzymanie rodzinnej atmosfery, co podkreśla naszą wspólnotę, ułatwia pracę i integruje

- doceniamy zaangażowanie ludzi, wówczas rodzi się naturalna motywacja do pracy

- troszczymy się o godne i bezpieczne warunki pracy, czym podkreślamy nasz szacunek dla człowieka

- wspieramy rozwój i merytokrację, by wzniecać zapał do innowacyjności i eksperymentowania.

                                                        Udaje się to nam!
Świadczy o tym niska rotacja i wskaźnik 73% pracowników, którzy w KSB pracują ponad 5 lat.

Do naszego zespołu zapraszamy osoby, które docenią naszą kulturę organizacyjną i zapragną wspólnie budować sukces swój i KSB.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bronisze (woj. Mazowieckie i Polska Centralna)

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie: preferowane profile elektromechanika, elektrotechnika, mechatronika, automatyka

  • Wiedza z zakresu elektromechaniki i mechaniki

  • Chęć nauki i podnoszenia umiejętności zawodowych

  • Komunikatywność niezbędna w kontaktach z klientami

  • Odpowiedzialność za podejmowane decyzje

  • Umiejętność samodzielnej pracy w zakresie diagnostyki i usuwania awarii mechanicznych, analitycznego myślenia oraz praktycznego rozwiązywania problemów technicznych

  • Umiejętność pracy w zespole oraz dyspozycyjność

  • Umiejętność obsługi komputera w stopniu ułatwiającym pracę – pakiet Office, obsługa systemu serwisowego

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

  • Dodatkowymi atutami będą: umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych, uprawnienia SEP 1kV E, podstawowa wiedza o pompach odśrodkowych, podstawowa znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem – mile widziane

Kandydatom posiadającym kompetencje kierownicze rozważymy powierzenie stanowiska brygadzisty.

Zakres obowiązków:

  • Naprawy agregatów pompowych

  • Naprawy układów zasilania, automatyki zabezpieczeń i sterowania agregatów pompowych

  • Przeglądy układów zasilająco-sterujących oraz/i agregatów pompowych zainstalowanych na obiektach

  • Raportowanie wykonanych czynności i ewidencja godzin pracy

  • Prowadzenie samochodu serwisowego w ramach wyjazdów służbowych

  • Kierowanie pracą zespołu – nie wykluczone

  • Organizacja pracy i sumienność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywacyjny system wynagrodzeń

  • Miłą atmosferę pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Atrakcyjny pakiet ZFŚS

  • Dofinasowanie do wypoczynku

  • Program rekomendacji pracowników

Zastrzegamy prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)