Pracownik sklepu wielobranżowego (z orzeczeniem o niepełnosprawności) - Tychy

2024-03-26 ID OFERTY: 944069

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik sklepu wielobranżowego (z orzeczeniem o niepełnosprawności) – Tychy

Wymiar czasu pracy :  cały etat

Praca zmianowa

Zakres obowiązków:

- obsługa kasy fiskalnej

- dbanie o porządek na sklepie

- eksponowanie towaru na półkach

- pomaganie klientom w odnajdywaniu asortymentu

Wymagania:

-Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

- Wykształcenie na poziomie co najmniej zawodowym

- Zapał i chęci do pracy

- Ukierunkowanie na klienta

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- Umowę o pracę

- Stabilną pracę

- Rabat dla pracowników w wysokości 15% na nasze produkty

- Bezpłatną opiekę medyczną

- Miłą atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny : 666 526 928 lub email: rekrutacja@ipracujzdalnie.pl