Pracownik Supermarketu

2024-06-14 ID OFERTY: 962479

Opis stanowiska

OPIS

Poszukujemy pracowników do znanej sieci ogólnospożywczej:

Pracownik supermarketu

Warszawa

Obowiązki:

  • Wykładanie towaru na półki, fejsowanie produktów, sprawdzanie dat ważności

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Obsługa klientów sklepu

  • Prace porządkowe na terenie sklepie oraz w jego obrębie

Wymagania stanowiska

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

  • Książeczka sanepid lub gotowość do jej wyrobienia

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Praca trzyzmianowa (także nocna) po 8-10 godzin (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00)

  • Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej

  • Stawka 27,70 - 31,90 zł / godz. brutto

  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zarazCV prosimy przesyłać drogą elektroniczną. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Aplikacje bez CV nie będą rozpatrywane.