Pracownik techniczny w serwisie gwarancyjnym

2023-11-16 ID OFERTY: 911539

Obowiązki:

  • Weryfikacja oraz diagnostyka zgłoszeń gwarancyjnych w lokalu

  • Bezpośredni kontakt z Klientem w lokalu

  • Realizacja zgłoszeń powierzonych przez serwis gwarancyjny np. naprawa spękań w lokalach

  • Prace montażowe

  • Drobne prace hydrauliczne

Wymagania:

  • Wiedza ogólnobudowlana

  • Znajomość technologii budowlanych z zakresie prac gwarancyjnych

  • Doświadczenie w na stanowisku w serwisie gwarancyjnym lub pokrewne (również mile widziane doświadczenie w pracy na budowie lub w pracach remontowych)

  • Sprawność fizyczna i brak przeciwskazań do prac powyżej 3 m.

  • Prawo Jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

  • Niezbędny sprzęt do realizacji prac wzakresie usterek gwarancyjnych

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego

  • Zatrudnienie na podstawie B2B

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do kart sportowych

  • Samochód serwisowy do pracy w terenie ( praca na terenie warszawy i okolicach)