Oferta z portalu FACHPRACA.pl - Praca dla fachowców. Tu znajdziesz tysiące ofert pracy dla fachowców z Polski i z zagranicy.

Pracownik Techniczny/Konserwator

2024-07-10 ID OFERTY: 968474

Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:​ Pracownik Techniczny/Konserwator​ do jednej z naszych placówek – Szpitala św. Rocha w Ozimku.

Opis stanowiska:

utrzymanie właściwego stanu wewnętrznej i zewnętrznej infrastruktury technicznej poprzez wykonywanie bieżących przeglądów i kontroli,

usuwanie zauważonych oraz zgłoszonych nieprawidłowości,

konserwacja, naprawy i remonty systemów.

Wymagania:

mile widziane uprawnienia SEP,

sumienność i dokładność,

zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,

możliwość pracy w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej,

wsparcie zespołu,

wprowadzenie w zakres obowiązków,

przyjazną atmosferę.