Pracownik utrzymania ruchu

2023-12-15 ID OFERTY: 922873

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Stanowisko: Pracownik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Wrzesiny (pow. żagański)

Zakres obowiązków:

  • zapoznawanie się z dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń

  • usuwanie awarii maszyn

  • wykonywanie przeglądów konserwacyjnych

  • rozwiązywanie problemów mechanicznych i elektronicznych

  • modernizacja urządzeń produkcyjnych

  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne związane z mechaniką lub pokrewne

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • mile widziane uprawnienia spawalnicze

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 1-zmianowym

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy (premie półroczne)

  • dofinansowania do szkoleń

  • dostępność noclegów w pobliżu lokalizacji firmy

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asistwork sp. z o. o., („ADO”), adres: ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław.Może Pani/Pan kontaktować się z wyznaczonym przez ADO inspektorem ochrony danych pod adresem email: awgAasistnet.pl.  Podane przez Panią/Pana dane osobowe przez nas przetwarzane w celu przeprowadzania procesu rekrutacyjnego dotyczącego stanowiska na które Pan/Pani aplikuje (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b RODO). Pani/Pana dane mogą być także przetwarzane w związku z innymi rekrutacjami prowadzonymi przez ADO, pod warunkiem, że wyrazi Pani/Pan na to zgodę.Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Ustawy z 26 czerwca
1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2020 poz. 1320) jest niezbędne, aby uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym. Podanie danych w szerszym, nieokreślonym przepisami prawa, zakresie jest dobrowolne.Pozostałe podane przez Panią/Pana dane przetwarzane będą na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody. Podanie danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa zostanie potraktowane przez ADO jako zgoda na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a RODO oraz art. 9 ust.2 lit. a RODO (w przypadku danych osobowych szczególnych kategorii).W zakresie w jakim Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody, może Pani/Pan cofnąć udzieloną zgodę w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.