Pracownik warsztatu Serwisant Chełmek

2024-06-05 ID OFERTY: 959406

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik warsztatu - Serwisant / Magazynier z UDT
Miejsce pracy: Chełmek

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia
• dodatkowe premie w oparciu o wydajność na danym stanowisku
• pracę w międzynarodowej firmie; jedna zmiana w godzinach 7:30-16:00 (wolne weekendy)
• bezpłatne posiłki regeneracyjne, dofinansowanie do karty MultiSport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej.

Twój zakres obowiązków
• naprawa sprzętu zwróconego z budowy:
 - czyszczenie przy użyciu szlifierki
 - prostowanie na maszynie
 - wymiana sklejki
• kontrola stanów magazynowych
• utrzymanie porządku

Wymagania:
• doświadczenie w pracy z elektronarzędziami
• zdolności manualne
• odpowiedzialność i zaangażowanie
• optymistyczne i aktywne nastawienie do zadań
• umiejętność pracy w zespole

CV proszę kierować na mail: martyna.klimczak@alsina.com

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Administratorem danych osobowych jest ALSINA Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Chełmku, Plac Kilińskiego 1, nr KRS 0000312361. Dane osobowe są przetwarzane w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce Bezpieczeństwa; przede wszystkim w celu wykonania umowy, oraz dla realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora. Dane będą przetwarzane zgodnie z zasadami Polityki Bezpieczeństwa, zazwyczaj nie dłużej, niż jest to konieczne do celów wykonania umowy, a po tym czasie mogą być przetwarzane aż do upływu terminu przedawnienia ew. roszczeń. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pełne informacje co do stosowanej przez ALSINA Polska Sp. z o.o. Polityki Bezpieczeństwa znajdą Państwo na stronie www.alsina.pl oraz w samej Polityce, dostępnej na Państwa żądanie.