Pracownik zaplecza sportowego

2024-04-17 ID OFERTY: 948862

Praca na pełen etat, na podstawie umowy o pracę. Praca w budynku i na terenie zewnętrznym Ośrodka. Praca fizyczna na zmiany w równoważnym systemie czasu pracy(w tygodniu zmiany 6 - 14, 14 - 22:45, w weekendy 8 - 20). Dni pracujące przypadające w sobotę lub niedzielę są rekompensowane dniami wolnymi w dni powszednie zgodnie z grafikiem. Ośrodek czynny od poniedziałku do niedzieli. Budynek główny dostosowany częściowo do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Dojście do obiektów sportowych, pomieszczenia zaplecza szatniowo-sanitarnego oraz do poszczególnych obiektów sportowych częściowo dostosowane dla osób z niepełnosprawnościami. Na terenie Ośrodka brak miejsc parkingowych przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych. Toaleta dostosowana dla osób z niepełnosprawnościami.

Termin składania dokumentów: 15.05.2024 r.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
 • Kontrola stanu technicznego sprzętu i urządzeń sportowych,
 • Bieżąca konserwacja kortów tenisowych i boisk sportowych,
 • Wykonywanie prac pielęgnacyjnych zieleni na terenie Ośrodka (np. koszenie trawników, dbanie o rośliny),
 • Prace porządkowe w budynkach i na terenie zewnętrznym Ośrodka,
 • Utrzymanie czystości podłóg w hali sportowej,
 • Wykonywanie drobnych prac remontowo-konserwacyjnych na terenie Ośrodka,
 • Obsługa wyposażenia hali sportowej pod grę w siatkówkę, piłkę halową itd.,
 • Otwieranie i zamykanie terenu ośrodka, kontrola bezpieczeństwa,
 • Kontrola wskaźników węzła cieplnego i termostatów paliwa gazowego.

Wymagania niezbędne:
 • obywatelstwo polskie o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych,
 • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
 • wykształcenie: minimum zasadnicze,
 • staż pracy: minimum 2 lata.

Wymagania dodatkowe:
 • umiejętność obsługi maszyn ogrodniczych np. kosiarka, podkaszarka;
 • umiejętność wykonywania drobnych napraw technicznych;
 • punktualność, sumienność, dokładność, samodzielność w działaniu;
 • umiejętność pracy w zespole;
 • doświadczenie w ośrodkach sportowych.