Praktykant/ka w dziale marketingu

2024-04-19 ID OFERTY: 949349

Opis stanowiska

Na praktykach w dziale marketingu będziesz mógł zapoznać się z tajnikami marketingu internetowego naszego głównego produktu - systemu HRappka.

Poznasz m.in zagadnienia dotyczące:

  • SEO naszej strony internetowej

  • tworzenia lead magnetów interesujących dla naszej grupy docelowej (HR)

  • tworzenia płatnych reklam w wyszukiwarce (Google Ads) oraz optymalizacja obecnych kampanii

  • analizy i raportowanie wyników tworzonych treści

Wymagania stanowiska

Wymagamy:

  • Biegłości w obsłudze programów komputerowych (tworzymy kompleksowe oprogramowanie, które będziesz musiał w szybkim tempie poznać)

  • Znajomości lub chęci nauki podstaw marketingu internetowego (w szczególności zagadnienia związane z SEO / SEM)

Mile widziane:

  • Zainteresowanie branżą HR (Rekrutacje, Employer Branding, Candidate Experience, Kadry i płace)

  • Znajomość narzędzi marketingu internetowego (Google Search Console, Google Analytics, Wordpress, Google Ads, Facebook Ads, GetResponse)

Oferujemy

  • pracę z młodymi, zdolnymi, otwartymi osobami,

  • bezpłatne obiady w środę,

  • możliwość nauki i rozwoju,

  • wyjścia i wyjazdy integracyjne,

  • biuro w ścisłym centrum miasta.

Odwiedź naszą zakładkę kariera, aby dowiedzieć się więcej o zespole, naszych wartościach i pracy w Soulabie!