Produkcja mebli, wolne weekendy, I zmiana, 5100!

2023-12-13 ID OFERTY: 922077

Amerykańska firma zajmująca się produkcją mebli tapicerowanych,  w związku z rozwojem poszukuje Panów na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI.  W naszej firmie zatrudniamy ludzi różnego wieku, wykształcenia, narodowości, bo wierzymy w ich potencjał.

LOKALIZACJA: Poznań - Plewiska

Zakres obowiązków:

  • dostarczanie komponentów na stanowisko pracy,

  • przygotowywanie materiałów dla tapicerów i klejczych,

  • wykonywanie innych prac związanych z produkcją mebli.

Nie musisz mieć doświadczenia! Nasi pracownicy nauczą Cię wszystkiego od podstaw.

Oferujemy:

  • pracę na I zmianę (6-14),

  • wynagrodzenie od 5100!

  • pracę od poniedziałku do piątku - wolne weekendy,

  • długoterminową współpracę,

  • bezpieczne warunki zatrudnienia,

  • umowę o pracę od pierwszego dnia (urlop, L4, i pełen ZUS)!

  • dodatkowe nadgodziny dla chętnych (możliwość pracy w weekendy),

  • odzież roboczą.

Wymagania:

  • gotowość do pracy fizycznej,

  • znajomość języka polskiego,

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • odpowiedzialność za powierzone zadania.

Bezpłatnie pomagamy cudzoziemcom w formalnościach dotyczących legalizacji pracy i pobytu (oświadczenie, karta pobytu, zezwolenie na pracę).

Zatrudniamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Co musisz zrobić żeby do nas dołączyć? Wystarczy, że prześlesz nam swoje CV.

Jeżeli masz dodatkowe pytania zadzwoń lub wyślij SMS o treści PRACA PRODUKCJA na numer 691 901 051 - , a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły.

Za rekrutację nie pobieramy żadnych opłat.

Prosimy o przesyłanie CV z poniższą klauzulą RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych EMPLOYER sp. z o.o. BUK sp.k. z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Marcelińskiej 92 oraz innych spółek powiązanych osobowo dla celów prowadzenia obecnej jak i przyszłych rekrutacji, w tym na przesyłanie mi ofert pracy oraz udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom. Oświadczam, że administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa. Rekrutację prowadzi EMPLOYER sp. z o.o. BUK sp.k. agencja zatrudnienia (nr KRAZ 5381).